LIDLOMIX NAJLEPSZE PRZEPISY

LIDLOMIX NAJLEPSZE PRZEPISY

LIDLOMIX NAJLEPSZE PRZEPISY. Pół mego życia działam na Thermomixie TM31, ale dopiero od niedawna mam okazję testować Monsieur Cuisine Edition Plus. Jestem całkiem pod wrażeniem tego sprzętu i dzięki temu wyżywam się nieco w mojej Włoskiej kuchni. Oto lista 5 najchętniej oglądanych przepisów na mojej stronie

lidlomix najlepsze przepisy – lista:


NUMER 1

MLEKO SŁODZONE ZAGĘSZCZONE

Okazało się, moje kochane Kury Domowe, czy to żeńskie, czy to męskie, że macie również różne niesamowite wspomnienia związane z tym smakiem! I że jest jest Was całkiem sporo. Mleczko skondensowane (zagęszczone) słodzone ma dokładnie ten sam smak, który zapamiętałam z przeszłości!

Ten przepis póki co wygrywa w kategorii Lidlomix najlepsze przepisy


NUMER 2

NALEŚNIKI W ZASADZIE IDEALNE

Naleśniki to niby banalna sprawa. A jednak można je przyrządzić na wiele sposobów. Długie lata szukałam przepisu idealnego, aż w końcu go znalazłam. W tej chwili już nie szukam innych opcji. Po co zmieniać coś co dobrze działa?

Lata testowałam w TM i dziś mogę Ci zagwarantować, że przepis sprawdza się również w Lidlomixie!


NUMER 3

CIABATTA

Początkowo robiłam w Tm31 i zawsze wychodziła. Teraz sprawdziłam w Monsieur Cuisine Edition Plus i też wychodzi! Równie cudownie pyszna!


NUMER 4

SZYBKI, ŁATWY SPÓD DO CIASTA TYPU SERNIK NA ZIMNO

Po pierwsze, to jest bardzo prosty pewniak. Na serniczek, ale i nie tylko.

Po drugie, to chyba bardzo bazowy przepis, taki, który warto mieć pod ręką, gdy się kombinuje na ostatnią chwilę 😉


NUMER 5

BAO

Choć to jeden z ostatnich przeze mnie zamieszczonych przepisów, to z tego co widzę zdobył dość szybko Wasze serca i wskoczył na listę top 5 Lidlomix najlepsze przepisy ! Może dlatego, że choć jest z daleka (Azja) i przez to dość oryginalny, to jednak tak silnie związany z naszą polską tradycją na pampuchy. Dzięki Bao, możesz spędzić mile kolację ze znajomymi, czy rodzinką.

LIDLOMIX PRZEPISY – inne różne2.3 7 głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze