PYSZNIE CZY PRZEPYSZNIE

PYSZNIE CZY PRZEPYSZNIE

Pysznie czy przepysznie!? Oto jest pytanie! A skoro już ono padło, to postanowiłam pochylić się nad artykułem o najczęściej oglądanych i wybieranych przepisach na mojej stronie.

PRZEPYSZNE PRZEPISY

W zasadzie ten najpyszniejszy ranking powinnam nazwać “przepyszne przepisy Thermomix, Lidlomix”. Bo naj – przepyszniejsze według Was, są przepisy na te dwa roboty kuchenne.


PRZEPYSZNY PRZEPIS NUMER 1

Pizza Mia

PIZZA MIA – przepis na Monsieur Cuisine, Thermomix

Jeden z pierwszych przepisów, który wrzuciłam na mojej stronie ponad rok temu, był ten z serii “przyjaciele gotują”… Do dzisiaj, jest on jednym z najczęściej oglądanych.
Przepis ten jest dziecinnie prosty, do tego stopnia, że Kamila, która mi go podesłała, wykonuje go ze swoją córeczką, Mią. Stąd nazwa pizzy. Kliknij tutaj, by obejrzeć przepis


PRZEPYSZNY PRZEPIS NUMER 2

Naleśniki

NALEŚNIKI

Drugi, najczęściej oglądany przepis na mojej stronie, to przepis na naleśniki. Jest on niezawodny. Zawsze wychodzi i zawsze jest smaczny. Ten, na którego najczęściej klikacie, to naleśniki z Thermomixa, lub Lidlomixa, ale od niedawna jest już również wersja dostosowana do zwykłego robota planetarnego, czy też KitchenAida. Kliknij tutaj


PRZEPYSZNY PRZEPIS NUMER 3

PAMPUCHY

PAMPUCHY

No ba! Która/y z nas nie ma ochoty od czasu do czasu na cudnie smaczne pyzunie? Zaglądacie tutaj często w poszukiwaniu dobrej metody na BUCHTY, PARZAKI. PAROWCE, PAROWAŃCE. KLUSKI, PĄCZKI NA PARZE (PAROWE). KLUSKI, PYZY DROŻDŻOWE. ALBO PO PROSTU (!) KLUCHY Z ŁACHA. A CAŁY CZAS MÓWIMY O TYM SAMYM 😉 Kliknij tutaj, by znaleźć przepis


PYSZNE PRZEPISY

PYSZNY PRZEPIS NUMER 1

Domowy makaron TAGLIATELLE

MAKARON DOMOWY

Według statystyk ten przepis na makaron domowy należy do kategorii pyszne. Dość często go szukacie, wygrywa ten, na Thermomixa i Lidlomixa, kliknij tutaj, jeśli Ty również szukasz przepisu na makaron domowy na Termomiksa, czy MC. Ale znajdziesz na mojej stronie również ten przepis dostosowany do robota planetarnego, typu KitchenAid, zajrzyj tutaj.


PYSZNY PRZEPIS NUMER 2

Chlebek naan

CHLEBEK NAAN

Ku mojemu ubolewaniu, ten przepis nie jest “przepyszny numer 1”. Uwielbiam go, bo jest cudownie prosty. Możesz go również wykonać w TM, czy MC. Ale ten podany przeze mnie tutaj, jest do wykonania ręcznego. Sprawdź jak banalnie łatwo możesz zaskoczyć znajomych, czy to na “domówce” czy też grillu!


PYSZNY PRZEPIS NUMER 3

SZPARAGI ZIELONE - SAŁATKA ZE SZPARAGÓW I OGÓRKA

PRZEPISY RÓŻNE NA SZPARAGI

Jakiś czas temu wrzuciłam wpis z różnymi przepisami na zielone szparagi. Okazało się, że bardzo się on spodobał i wiele Luksusowych Kur Domowych do niego zagląda! Pyszne przepisy na szparagi zielone – voila!


PYSZNIE CZY PRZEPYSZNIE

Ja bym powiedziała, że wszystko jest przepyszne. Jak patrzę, na te najczęściej klikane przepisy, to nie mam wątpliwości, że wszystkie takie właśnie są. Jak Ty to oceniasz? Daj znać. Może masz jakieś inne pyszne lub przepyszne przepisy z mojej strony? Może masz inne, ulubione? Te opisane tutaj, są statystycznie przepysznie pyszne 😉0 0 głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze