SPLIT – Bar & Sushi- Antique

SPLIT – Bar & Sushi- Antique


RESTAURACJA ANTIQUE

W SPLICIE
– INFORMACJE OGÓLNE

Obala Hrvatskog narodnog preporoda 6


21000 Split, Chorwacja


czynne od poniedziałku do niedzieli: 8:00 (rano) – 2:00 (w nocy)

szef: brak informacji


Chodziło za mną sushi od jakiegoś czasu. Bo lubię. I jak jestem w Polsce, to często jem! Z radością zobaczyłam napis restauracja sushi Antique na tylnym wejściu do restauracji 😉 Zajrzeliśmy, zjedliśmy. Oto nasze doświadczenie.

RESTAURACJA ANTIQUE – CENY I JAK TO FUNKCJONUJE

Jeśli chodzi o design, to dość eleganckie, ale nie napompowane miejsce typu bar, trochę lounge. Fajne krzesła “hook”, stylowe siedziska, wszystko w fajnych eleganckich kolorach.

Kelnerzy ubrani w białe, ale luźne koszule. Ładni, zadbani ludzie, ale trochę niestety ze zbyt wymuszonym uśmiechem. Trudno wyczuć, czy to był gorszy ich dzień, czy taki styl tego miejsca. Nie mogę zarzucić nieuprzejmości, jedynie mogę stwierdzić brak ciepła i szczerości. Trudno to opisać, ale to dość duży minus moim zdaniem.

Ceny jak na Casual Style Dining Restauracje bardzo wysokie.

To typowa restauracja

Casual Style Dining

i tak bym określiła styl wiodący tego miejsca.

JEDZENIE W RESTAURACJI ANTIQUE W SPLICIE

SPLIT - Bar & Sushi- Antique

Zamówiliśmy tylko dwie rolki, nie byliśmy bardzo głodni. Rolki dość drogie. Ale sycące i bardzo smaczne! Najedliśmy się i wyszliśmy z tego miejsca objedzeni. Fajne doświadczenie

ALE …

… no właśnie ale co? I ja już wiem co. Chodzi o to, że choć wszystko tu jest fajne i smaczne, to mam ciągle w głowie porównanie do wszelkich odwiedzonych przeze mnie restauracji sushi w Polsce. Jak jestem w Poznaniu, zawsze muszę pójść do Yattai sushi, które stało się dla mnie wyznacznikiem. Nie ma co ukrywać, w Polsce mamy najlepszych sushi masterów i choć w wielu krajach jadłam dobre japońskie przysmaki, to najlepsze są u nas! Także tym razem doszłam do tego wniosku.

RESTAURACJA ANTIQUE PODSUMOWANIE

Z pewnością fajne miejsce. Eleganckie. Wieczorem pewnie zamienia się w “place to be”, by usiąść i wypić wino, zjeść dobre sushi ze znajomymi. Jest bardzo smacznie, ładnie podane, choć z wymuszonym uśmiechem kelnerki. Przygotuj portfel, bo to doświadczenie sushi w Splicie dość sporo zapłacisz.0 0 głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze